Ełk
Wtorek, 30 maja 2023 roku, imieniny: Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama
Szkoły Celne w Ełku

Planet Cinema w Ełku zaprasza na seanse

drukujwiększa czcionkamniejsza czcionka Opublikowano dnia 2014-08-28
W piątek 29 sierpnia Kino PLANET CINEMA w Ełku otwiera swoje podwoje dla widzów z Ełku i województwa warmińsko-mazurskiego.
Kino w Ełku znajduje się przy nowo wybudowanym Centrum Handlowym "Brama Mazur".

Planet Cinema w Ełku to 4 sale kinowe wyposażone we wszystko to, co sprawdzone i nowoczesne w zakresie perfekcyjnego odbioru dźwięku i obrazu. Projektory Barco w dwóch salach przystosowane do odbioru 3D, w jednej sali w jakości 4k i projekcji 48 klatek na sekundę. Planet Cinema to wygodne fotele Megan Seating w klimatyzowanych salach czekające na widzów codziennie już od 29 sierpnia 2014. Tu, na 4 srebrnych ekranach 599 osób jednocześnie może oglądać najnowsze premiery światowego kina. Cały obiekt dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Obok standardowego repertuaru planujemy również cykle kina konesera, specjalne seanse dla kobiet i cykle edukacyjne dla dzieci i młodzieży uzupełniające program szkolny o multimedialny aspekt edukacji. Nowoczesny system sprzedaży umożliwia zakup lub rezerwację biletu za pośrednictwem Internetu. Kino wyposażone jest również w terminale do kart płatniczych.

Kino to nie tylko doskonała jakość obrazu i dźwięku, kino to również doskonały świeży popcorn i inne filmowe specjały: żelki czy zdrowe przekąski. Kino to również miejsce gdzie można zorganizować urodziny, konferencje czy spotkanie, spędzić czas z dała od szarej codzienności.

W kinach sieci PLANET CINEMA zastosowano niekonwencjonalne nowoczesne rozwiązanie - kasa biletowa połączona jest z kasą barową - pozwala to uniknąć czekania w dwóch kolejkach.
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego