Ełk
Piątek, 1 lipca 2022 roku, imieniny: Bogusza, Haliny, Mariana
Szkoły Celne w Ełku

Dni Otwarte Szkoły Artystycznej

drukujwiększa czcionkamniejsza czcionka Opublikowano dnia 2014-09-05
Rozwój talentu i świetna zabawa.

Nowy rok szkolny to nowe możliwości rozwoju. Takie daje Szkoła Artystyczna z niezwykle bogatą ofertą zajęć. W czasie Dni Otwartych można uczestniczyć bezpłatnie we wszystkich warsztatach, porozmawiać z instruktorami i zdecydować - gdzie rozwijać talenty swoje i swoich dzieci, a jest w czym wybierać.

W ofercie Szkoły są różnorodne style taneczne, od baletu, przez: baby-dance, street-dance, body-shape, taniec nowoczesny, break-dance, popping, hip-hop, dance rythm&blues, po latino, salsę, taniec towarzyski czy zumbę.

Osoby uzdolnione plastycznie i lubiące prace manualne mogą sprawdzić się w czasie takich zajęć jak: warsztaty modowe, decoupage, sztuka użytkowa, tkanina artystyczna, studio malarstwa i rysunku, ceramika, tworzenie biżuterii, rysunek klasyczny, malarstwo olejne, mali architekci - projektowanie przestrzenne.

Muzyka łagodzi obyczaje, więc warto rozwinąć talent dzieci i młodzieży w czasie zajęć: zabawa z piosenką, warsztaty wokalno-estradowe, angielski wokal oraz nauki gry na gitarze i perkusji.

Życie jest teatrem - i będzie się można przekonać o tym w czasie warsztatów prowadzonych przez aktora z Opery i Filharmonii Podlaskiej. Zabawa teatrem dla najmłodszych, warsztaty teatralne dla nieco starszych dzieci, zaś dla młodzieży i dorosłych warsztat wystąpień publicznych z elementami sztuki scenicznej. Młodzież gimnazjalna może zaś uczestniczyć w zajęciach teatru Zyg-Zag.

Sztukę można tworzyć także w komputerze. Dzięki nowej pracowni w Szkole Artystycznej będzie można uczestniczyć w zajęciach: artystyczna grafika komputerowa (nauka obsługi programów graficznych) oraz Foto-innowacje (warsztaty fotograficzne z nauką obróbki graficznej zdjęć).

Przyjdź, sprawdź, rozwiń swój talent.
11-13 września 2014 (czwartek - sobota)
Szkoła Artystyczna w Ełku - wstęp wolny
grupy zorganizowane - tel. 87 520 00 48

11-12 września - godz. 17:00 - 20:00
13 września - godz. 10:00 - 13:00
iS (SzArte Ełk)
Copyright © 2005-2022 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego