Ełk
Sobota, 2 lipca 2022 roku, imieniny: Kariny, Serafiny, Urbana
Szkoły Celne w Ełku

Lider w regionie

drukujwiększa czcionkamniejsza czcionka Opublikowano dnia 2014-09-12
Starostwo Powiatowe w Ełku na czele ze starostą Krzysztofem Piłatem, jako jedyny urząd szczebla powiatowego z terenu północno-wschodniej Polski, znalazło się w gronie zwycięzców II Edycji Plebiscytu "Urząd Przyjazny Mediom i Społeczeństwu". Za swój triumf urząd otrzymał statuetkę dla najlepszych samorządów w Polsce.

Rywalizacja samorządów podzielona była na dwa etapy. W pierwszym z nich w szranki stanęło 15 000 instytucji - od gminnych ośrodków sportowych po tak duże podmioty życia publicznego jak Państwo. W tej fazie urzędy otrzymywały nominację od lokalnych dziennikarzy oraz mieszkańców. W drugim etapie odbywało się głosowanie.

Nagroda jest motywacją do dalszej pracy na rzecz mieszkańców, podkreśleniem dobrej współpracy z mediami lokalnymi i regionalnymi oraz udowodnieniem, że nawet niewielkie powiaty mogą prowadzić skuteczną komunikację społeczną - podkreśla starosta ełcki Krzysztof Piłat.

Plebiscyt miał ogólnopolski charakter, w którym uprawnionych do startu było ponad 15 tys. instytucji publicznych z 2479 gmin. Organizatorem Plebiscytu "Urząd Przyjazny Mediom i Społeczeństwu" jest Warszawska Grupa Doradców Public Relations.
iS (Powiat Ełk)
Copyright © 2005-2022 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego