Ełk
Sobota, 2 lipca 2022 roku, imieniny: Kariny, Serafiny, Urbana
Szkoły Celne w Ełku

Paweł Borzeński - koncert autorski

drukujwiększa czcionkamniejsza czcionka Opublikowano dnia 2014-09-14
18 września 2014 r. (czwartek)
godz. 18:00

sala koncertowa Szkoły Artystycznej w Ełku
wstęp wolny


Na koncercie usłyszymy autorskie utwory Pawła Borzeńskiego, m. in.: Pod prąd, Pobożne życzenia, Aspiracje, grane w duecie ze zdolnym piętnastoletnim ełczaninem Kacprem Kasprzakiem.

Paweł Borzeński – muzyk, songwriter. Ma 27 lat. Zajmuje się piosenką autorską. W swojej zaledwie kilkuletniej karierze występował z koncertami w wielu ośrodkach kultury i sztuki oraz lokalach muzyczno-rozrywkowych - grał m.in. w Warszawie, Olsztynie, Halle (Niemcy), Lidzbarku Warmińskim, Dobrym Mieście, Ełku, Olecku, Szczytnie i wielu innych miejscach.
Pojawiał się także na festiwalach i przeglądach piosenki poetyckiej i autorskiej. Jest laureatem nagrody Grand Prix IX Festiwalu Nad Jeziorakiem w Siemianach (2014r.), III nagrody zdobytej podczas XII Ogólnopolskiej Giełdy Piosenki Poetyckiej "Wieczorne Nastroje" w Kwidzynie w 2008r. W sierpniu 2010r. jedna z jego autorskich piosenek "Miejsce na ziemi" została zauważona przez Janusza Deblessema, autora audycji radiowej "Gitarą i Piórem" oraz zaprezentowana w radiowej Trójce.
Piosenki Pawła Borzeńskiego, to treściwe i wrażliwe teksty połączone z muzyką akustyczną zawierającą wpływy form alternatywnych i progresywnych, w duecie z Kacprem Kasprzakiem także rockowo-elektronicznych. Muzyk śpiewa i gra na gitarze elektroakustycznej. W swoich utworach mówi o postrzeganiu wiary i nadziei, odnosi się do tematyki przyjaźni, miłości, porusza problemy współczesnego młodego pokolenia, zachęca do bycia sobą i odważnego kroczenia przez życie.


iS (SzArte)
Copyright © 2005-2022 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego