Ełk
Piątek, 1 lipca 2022 roku, imieniny: Bogusza, Haliny, Mariana
Szkoły Celne w Ełku

Bezpłatnie komunikacją miejską

drukujwiększa czcionkamniejsza czcionka Opublikowano dnia 2014-09-20
Ełk przystąpił do kampanii Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu. W ramach akcji w poniedziałek 22 września w Ełku możliwy będzie bezpłatny przejazd komunikacją miejską za okazaniem dowodu rejestracyjnego.

Wszystkie osoby, które pozostawią w domu swoje pojazdy będą uprawnione wraz z rodzinami do darmowych przejazdów komunikacją miejską za okazaniem ważnego dowodu rejestracyjnego pojazdu.

Dowód rejestracyjny upoważnia do darmowego przejazdu osobę, na którą został wystawiony. Członkowie rodziny mogą korzystać z przejazdu wyłącznie w obecności posiadacza dowodu rejestracyjnego.

Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu obchodzony jest w dniach 16 - 22 września 2014 r. Celem kampanii jest zwiększenie świadomości ekologicznej i ukazanie korzyści płynących z wybrania przyjaznych dla środowiska form transportu – roweru, komunikacji miejskiej czy chodzenia pieszo. Kampania promuje zrównoważony transport, zwiększa świadomość społeczeństwa w zakresie ograniczenia korzystania z samochodów.


iS
Copyright © 2005-2022 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego