Ełk
Środa, 31 maja 2023 roku, imieniny: Anieli, Feliksa, Kamili
Szkoły Celne w Ełku

Okradali pracodawcę

drukujwiększa czcionkamniejsza czcionka Opublikowano dnia 2014-10-05
Zarzut kradzieży usłyszało dwóch pracowników jednej z ełckich hurtowni. 23 i 31-latek zostali zatrzymani, gdy próbowali wywieźć z terenu swojego zakładu pracy mrożonki warte blisko 1700 zł.

Do policjantów zgłosił się dyrektor jednej z ełckich hurtowni - zgłosił, że przyłapał pracowników magazynu, gdy próbowali ukraść towar. Zgłaszający zauważył jak zatrudnieni u niego 23-latek i 31-latek wynoszą na zewnątrz kartony z mrożonkami, które schowali w prywatnym samochodzie. Zostali zatrzymani jeszcze zanim wyjechali z terenu firmy. Pracodawca przekazał ich policjantom.

Mężczyźni zostali osadzeni w policyjnym areszcie, przedstawiono im już zarzut kradzieży m.in. lodów czy filetów rybnych wartych łącznie blisko 1 700 zł. Dodatkowo 23-latek usłyszał zarzut kradzieży paliwa ze stojącego na terenie hurtowni samochodu ciężarowego. Tłumaczył, że w ten sposób chciał dorobić do wypłaty, ponieważ brakowało mu pieniędzy na własne wydatki.

Policjanci będą sprawdzać, czy był to jedyny raz, kiedy mężczyźni próbowali wynieść coś z terenu hurtowni. Obu grozi teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.
iS (KWP)
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego