Ełk
Środa, 31 maja 2023 roku, imieniny: Anieli, Feliksa, Kamili
Szkoły Celne w Ełku

Rozładował złość na zaparkowanym aucie

drukujwiększa czcionkamniejsza czcionka Opublikowano dnia 2014-10-12
28-letni ełczanin wybił tylną szybę w zaparkowanym samochodzie. Tłumaczył, że pokłócił się z dziewczyną i chciał w ten sposób rozładować swoją złość.

W miniony weekend oficer dyżurny ełckiej policji otrzymał zgłoszenie, że dwóch mężczyzn zatrzymało sprawcę, który wybił szybę w samochodzie. Na miejsce natychmiast została skierowana załoga patrolowo-interwencyjna.

Policjanci ustalili, że 28-letni ełczanin spacerując ulicami miasta, w pewnym momencie podszedł do zaparkowanego citroena i rozbił trzymanym w ręku kawałkiem drewna tylną szybę. Zauważyli to przypadkowi przechodnie, którzy zaczęli gonić sprawcę. Złapali go po przebiegnięciu kilkuset metrów, po czym przekazali go policjantom.

Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie. Już usłyszał zarzut umyślnego zniszczenia mienia. Tłumaczył, że pokłócił się ze swoją dziewczyną i ze złości nie kontrolował swoich zachowań. Uderzył w samochód, aby rozładować swoją agresję.

Spowodowane przez niego straty zostały oszacowane na ponad 1200 złotych. Grozi mu teraz kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.
iS (KWP)
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego