Ełk
Środa, 31 maja 2023 roku, imieniny: Anieli, Feliksa, Kamili
Szkoły Celne w Ełku

Wszystkich Świętych - zmiany w organizacji ruchu

drukujwiększa czcionkamniejsza czcionka Opublikowano dnia 2014-10-29
W związku z Dniem Wszystkich Świętych na ulicach Ełku wprowadzone zostaną tymczasowe zmiany organizacji ruchu w okolicach cmentarzy.

Uroczystość Wszystkich Świętych wiąże się ze wzmożonym ruchem pojazdów oraz pieszych w pobliżu cmentarzy. W celu zapewnienia porządku i bezpieczeństwa w Ełku wprowadzone zostaną tymczasowe zmiany organizacji ruchu na ulicach w okolicach cmentarzy.

Zmiany obowiązywać będą od 31 października od godz. 17:00 do 2 listopada do godz. 15:00.

Ulice: Targowa i Kochanowskiego:
Zachowany zostanie ruch dwukierunkowy, a na wyjazdach z targowiska, "Kauflandu" i domu towarowego "ATU" wprowadzony zostanie nakaz jazdy w prawo.

Ulica Cmentarna:
Zostanie zamknięta dla ruchu pojazdów na całej długości (od ul. Kochanowskiego do ul. Norwida). Zamknięty zostanie również przejazd kolejowy przy ul. Cmentarnej.

Ulica Towarowa:
W rejonie Cmentarza nr 2 na całej długości ul. Towarowej (od przejazdu kolei wąskotorowej do skrzyżowania ul. Okrężna - Strefowa) po obu stronach jezdni obowiązywać będzie zakaz zatrzymywania się na jezdni.

Uwaga!
W dniu 1 listopada teren targowiska miejskiego zostanie udostępniony jako parking.

Zmiany w kursowaniu autobusów miejskich:

W dniu 1 listopada autobusy "MZK" Sp. z o. o. w Ełku kursujące na liniach nr: 1, 4, 6, 7, 8 i 12 udające się od centrum miasta w kierunku ronda Czesława Nalborskiego (rondo Szyba) będą poruszały się ulicami: Wojska Polskiego - Targową - Kochanowskiego i Emilii Plater. (Od ronda Czesława Malborskiego ulicami: Emilii Plater - Kochanowskiego - Targowa - Wojska Polskiego). W tym dniu przystanki przy ulicy Kilińskiego zostaną wyłączone z ruchu.

W dniu 31 października (od godziny 17:00) oraz 1 listopada (cały dzień) i 2 listopada (do godziny 15:00) autobus linii nr 16 nie będzie kursował.
iS (UM Ełk)
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego