Ełk
Czwartek, 1 czerwca 2023 roku, imieniny: Gracji, Jakuba, Konrada
Szkoły Celne w Ełku

Tak się bawią nastolatki

drukujwiększa czcionkamniejsza czcionka Opublikowano dnia 2014-11-10
Tuż przed północą ełccy policjanci dostali zgłoszenie o zakłócaniu ciszy nocnej. Pod wskazanym adresem zastali grupę nietrzeźwych nastolatków. Jedna z 16-latek była tak pijana, że nie była w stanie poruszać się o własnych siłach.

W sobotę po godz. 23 oficer dyżurny ełckiej policji otrzymał zgłoszenie, że w jednym z mieszkań na terenie miasta jest bardzo głośno mimo późnej pory. Na miejsce zostali skierowani policjanci. Pod wskazanym adresem zastali grupę młodych osób oglądających galę boksu. Tylko jedna dziewczyna miała skończone 18 lat, pozostali byli w wieku od 15 do 17 lat. Większość była pod wpływem alkoholu, a jedna z 16-latek była tak nietrzeźwa, że nie była w stanie poruszać się o własnych siłach. Mundurowi przekazali nieletnich rodzicom.

Wszystkie osoby poniżej 18 roku życia odpowiedzą teraz przed sądem rodzinnym i nieletnich za picie alkoholu. Dochodzeniowcy sprawdzają też, w jaki sposób nastolatkowie zdobyli alkohol. Kodeks karny za dostarczanie małoletnim napojów alkoholowych lub za ułatwianie ich spożycia przewiduje karę nawet 2 lat pozbawienia wolności.
iS (KPP)
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego