Ełk
Poniedziałek, 25 września 2023 roku, imieniny: Aureli, Kamila, Kleofasa
Szkoły Celne w Ełku

Projekt parafii p.w. Św. Szczepana w Rożyńsku Wielkim

drukujwiększa czcionkamniejsza czcionka Opublikowano dnia 2014-11-25
Serdecznie zapraszam do zapoznania się z jednym z rezultatów projektu realizowanego przez Rzymskokatolicką Parafię p.w. Św. Szczepana w Rożyńsku Wielkim, pod nazwą: "Promocja obszaru EGO poprzez organizację nowej imprezy kulturalnej - V MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU MUZYKI ORGANOWEJ I KAMERALNEJ w ROŻYŃSKU WIELKIM, tworzącego wraz z innymi atrakcjami okolic (gm. Prostki - obszar EGO) NOWY PAKIET TURYSTYCZNY z ofertą dla turysty" dofinansowanego z PROW na lata 2017-2014 - działanie 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju dla małych projektów tj. operacji, które nie odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działań osi 3, ale przyczyniają się do osiągnięcia celów tej osi. Dofinansowanie udało się pozyskać za pośrednictwem Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania "Lider w EGO" z Olecka.

W ramach Projektu utworzony został m.in. nowy PAKIET TURYSTYCZNY obszaru EGO, w oparciu o istniejące, lokalne zasoby - z uwzględnieniem MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU MUZYKI ORGANOWEJ I KAMERALNEJ w ROŻYŃSKU WIELKIM, jako jednej z atrakcji pakietowych. Oferta pakietowa zawiera opis atrakcji, usług i ofertowanych produktów przez poszczególne podmioty, które zadeklarowały chęć uczestnictwa w pakiecie i długofalową współpracę. Oferta ma charakter promocyjno - informacyjny i kierowana jest do turystów oraz osób zainteresowanych wypoczynkiem na obszarze jednej z gmin obszaru EGO / gminy PROSTKI.

Ofertę pakietową można zobaczyć w formie prezentacji multimedialnej na stronie: http://serwer1326452.home.pl/rozynsk/Projekt_rozynsk.html

Ks. Marek Waluś
Master Ełk
Koparko-ładowarka Ełk
Ełk
informatory
Pokoje do wynajęcia Ełk
Kebab Ełk
Pizza Ełk
Miasto Ełk
poznaj Ełk
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego