Ełk
Poniedziałek, 25 września 2023 roku, imieniny: Aureli, Kamila, Kleofasa
Szkoły Celne w Ełku

Porwanie, którego nie było

drukujwiększa czcionkamniejsza czcionka Opublikowano dnia 2014-11-27
Dwóch mężczyzn wciągnęło 6-letniego chłopca do samochodu i odjechało - taki scenariusz porwania przedstawiła ełckim policjantom jego 9-letnia siostra.

Wczoraj około godziny 8 oficer dyżurny ełckiej komendy otrzymał zgłoszenie o porwaniu 6-letniego chłopca. Jego 9-letnia siostra powiedziała policjantom, że rano kiedy razem z bratem szła do szkoły, został on uprowadzony sprzed klatki schodowej bloku, w którym mieszkają, przez dwóch mężczyzn, którzy wciągnęli go do samochodu i odjechali.

Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania chłopca. O jego porwaniu poinformowano wszystkie patrole oraz korporacje taxi. W głównych ciągach komunikacyjnych miasta oraz w miejscowościach na trasach wylotowych z Ełku utworzono punkty kontrolne.

Policjanci poszli również do szkoły, w której uczy się dziecko. Tam okazało się, że chłopiec kilkanaście minut wcześniej cały i zdrowy przyszedł na lekcje.

Policjanci ustalili, że do porwania nie doszło, a było ono jedynie wynikiem konfabulacji jego 9-letniej siostry. Dziewczynka w późniejszej rozmowie z policjantami przyznała, że w drodze do szkoły w pewnym momencie "straciła brata z oczu", nie wiedziała co się z nim stało i pomyślała sobie, że być może został on porwany.

O całym zdarzeniu został poinformowany sąd rodzinny i nieletnich.
iS (KPP)
Master Ełk
Koparko-ładowarka Ełk
Ełk
informatory
Pokoje do wynajęcia Ełk
Kebab Ełk
Pizza Ełk
Miasto Ełk
poznaj Ełk
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego