Ełk
Środa, 31 maja 2023 roku, imieniny: Anieli, Feliksa, Kamili
Szkoły Celne w Ełku

Porozmawiajmy o centrum Ełku

drukujwiększa czcionkamniejsza czcionka Opublikowano dnia 2014-12-09
Tym razem zapraszamy Państwa do sali konferencyjnej Urzędu Miasta w poniedziałek 15 grudnia o godzinie 16.00 na dalszy ciąg konsultacji dotyczących centrum Ełku i zmian, które Państwa zdaniem są w nim potrzebne. Porozmawiamy o konkretnych pomysłach, o bezpieczeństwie, infrastrukturze, problemach społecznych; o tym czego nam brakuje.

Zależy nam żebyśmy wspólnie z mieszkańcami Ełku, organizacjami pozarządowymi, przedsiębiorcami i instytucjami samorządowymi zaplanowali przyszłość i kierunek dalszego rozwoju centrum naszego miasta, żebyśmy wspólnie zaprojektowali zmiany. Konsultacje społeczne Programu Rewitalizacji Ełku dają nam szansę na kształtowanie lokalnej rzeczywistości, na zabranie głosu, podzielenie się wizjami i potrzebami.

Śródmieście to teren obejmujący ulice: Armii Krajowej, Chopina, Dąbrowskiego, Konopnickiej, Kościuszki, Magazynową, Mickiewicza, Orzeszkowej, Słowackiego, Wawelską, Wojska Polskiego, 3-go Maja, Moniuszki, Piłsudskiego, Szafera, Żeromskiego.

Konsultacje odbędą się w ramach realizowanego przez Stowarzyszenie Adelfi wraz z Urzędem Miasta Ełku i Starostwem Powiatowym w Ełku projektu "Ełk konsultuje!" współfinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Osoba do kontaktu: Małgorzata Zając,
tel. 87/ 737 78 45,
mail: malgorzata.zajac@adelfi.pl
Stowarzyszenie Adelfi
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego