Ełk
Wtorek, 30 maja 2023 roku, imieniny: Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama
Szkoły Celne w Ełku

Autorzy najlepszych prac o Ełku nagrodzeni

drukujwiększa czcionkamniejsza czcionka Opublikowano dnia 2014-12-23
Prezydent Ełku Tomasz Andrukiewicz uhonorował laureatów tegorocznej edycji "Konkursu na najlepszą pracę dyplomową o tematyce związanej z Miastem Ełk".


Fot. UM Ełk
W Urzędzie Miasta odbyło się uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień tegorocznym laureatom "Konkursu na najlepszą pracę dyplomową o tematyce związanej z Miastem Ełk". Była to już VII edycja konkursu, który skierowany jest do absolwentów studiów magisterskich, inżynierskich, licencjackich i doktoranckich, a także do słuchaczy studiów podyplomowych.

Na konkurs wpłynęło 21 prac: 3 prace licencjackie, 15 prac magisterskich oraz 3 prace inżynierskie. Tematyka prac była przeróżna, ale zawsze związana z miastem Ełk. Dotyczyły one różnych dziedzin: architektury, gospodarki turystycznej, administracji publicznej, inwestycji, turystyki i rekreacji, nauk społecznych, historii, zarządzania oraz gospodarki przestrzennej. Prace oceniała kapituła złożona z przedstawicieli wyższych uczelni oraz Urzędu Miasta.

Prezydent Ełku przyznał 3 nagrody i 2 wyróżnienia. Na nagrody Urząd Miasta przeznaczył ponad 15 tysięcy złotych.

Laureaci konkursu:

» w dziedzinie prac magisterskich:

NAGRODA - Tomasz Lewandowski z Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie, za pracę: "Zastosowanie wolontariatu informacji geograficznej do budowy systemu wspierającego proces inwentaryzacji infrastruktury rowerowej miasta Ełku".

WYRÓŻNIENIE - Paulina Wiśniewska z Politechniki Białostockiej, za pracę: "Sposoby rozwiązywania problemu bezrobocia w mieście Ełk".

WYRÓŻNIENIE - Kamil Kulik z Uniwersytetu w Białymstoku, za pracę: "Ełckie Heimatmuseum. Historia i plan odtworzenia muzeum jako sposób na przywrócenie idei "ziemi ojczystej" w świadomości regionalnej mieszkańców dzisiejszego powiatu ełckiego".

» w dziedzinie prac inżynierskich:

NAGRODA - Mariola Hałko z Politechniki Białostockiej, za pracę: "Projekt ogrodu terapeutycznego przy szpitalu miejskim w Ełku".

» w dziedzinie prac licencjackich:

NAGRODA - Klaudia Dąbkowska z Uniwersytetu Gdańskiego, za pracę: "Perspektywy rozwoju klastra turystyczno-kulturalnego w Ełku".
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego