Ełk
Czwartek, 28 września 2023 roku, imieniny: Libuszy, Wacławy, Wacława
Szkoły Celne w Ełku

Marihuana, anaboliki i leki na potencję

drukujwiększa czcionkamniejsza czcionka Opublikowano dnia 2015-01-11
140 gramów marihuany i ponad 180 opakowań różnego rodzaju anabolików i leków na potencję przechowywał w mieszkaniu 28-letni mieszkaniec Ełku.


Fot. KWP Olsztyn
Ełccy policjanci ustalili, że 28-letni mieszkaniec Ełku może posiadać środki odurzające. Funkcjonariusze zdecydowali się przeszukać jego mieszkanie. Po wejściu do środka, w jednym z pokoi na biurku znaleźli susz roślinny. Łącznie w mieszkaniu kryminalni zabezpieczyli blisko 140 gramów marihuany, która mogłaby posłużyć do przygotowania blisko 700 jednorazowych porcji tego narkotyku. Oprócz suszu roślinnego policjanci znaleźli także ponad 180 opakowań różnego rodzaju anabolików i leków na potencję, które ukryte były w różnych miejscach, między innymi pod deskami podłogowymi. Zabezpieczone substancje zostaną zbadane w policyjnym laboratorium. Policjanci sprawdzą też, czy były one przeznaczone do nielegalnego obrotu.

28-latek został już przesłuchany i usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Grozi mu za to kara 3 lat pozbawienia wolności. Policjanci sprawdzają czy mężczyzna ma związek z innymi przestępstwami narkotykowymi.
iS (KWP)
Master Ełk
Koparko-ładowarka Ełk
Ełk
informatory
Pokoje do wynajęcia Ełk
Kebab Ełk
Pizza Ełk
Miasto Ełk
poznaj Ełk
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego