Ełk
Czwartek, 28 września 2023 roku, imieniny: Libuszy, Wacławy, Wacława
Szkoły Celne w Ełku

Certyfikat Jakości dla Ełckiego Centrum Kultury oraz Muzeum Historycznego w Ełku

drukujwiększa czcionkamniejsza czcionka Opublikowano dnia 2015-01-30
W dniu 29 stycznia 2015 roku w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie odbyła się uroczysta Gala „Produkt Warmii i Mazur”, na której wręczono Ełckiemu Centrum Kultury oraz Muzeum Historycznemu w Ełku certyfikaty jakości.


Powiększ zdjęcie
Celem projektu „Produkt Warmii i Mazur” jest poprawienie rozpoznawalności i atrakcyjności gospodarczej naszego regionu. Marka przyznawana jest w trzech kategoriach: produkt, usługa, wydarzenie. Ubiegać się o nią mogą osoby prywatne, firmy, placówki publiczne prowadzące działalność gospodarczą lub zawodową na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.

Ełckie Centrum Kultury otrzymało certyfikat za organizację Festiwalu Sztuk Pirotechnicznych Ełk, Ogień & Woda - nominowanego w kategorii wydarzenie. Ełk, Ogień & Woda, pierwotnie znany jako Festiwal Teatrów Plenerowych Ełk, Wind & Fire, w 2009 roku zmienił swe oblicze i główną jego atrakcją stały się artystyczne pokazy pirotechniczne. Konkursowe zmagania pirotechników o Grand Prix Festiwalu zawsze znajdują się w otoczeniu niesamowitych teatrów ognia i aktorów ulicznych.
Ełk, Ogień & Woda, oprócz atrakcji wizualnych, gwarantuje gwiazdorską ucztę muzyczną. Na Festiwalu gościliśmy do tej pory m. in.: MYSLOVITZ, KAYAH, BRACIA, HEY, BRODKA czy MANCHESTER.

Muzeum Historyczne w Ełku otrzymało certyfikat w kategorii usługa za inicjatywę „Kolej na kajak”. Jest to oferta na sezon letni, która obejmuje przejazd kolejką wąskotorową połączony ze spływem kajakowym. Jednodniowa wycieczka prowadzi przez wyjątkowe krajobrazy mazurskie i pozwala przepłynąć mało znanym fragmentem rzeki Legi.

W imieniu Ełckiego Centrum Kultury certyfikat odebrała dyrektor Aneta Werla. Certyfikat Muzeum Historycznego w Ełku odebrał dyrektor Kazimierz Bogusz.
Edyta Wasiulewska - ECK
Master Ełk
Koparko-ładowarka Ełk
Ełk
informatory
Pokoje do wynajęcia Ełk
Kebab Ełk
Pizza Ełk
Miasto Ełk
poznaj Ełk
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego