Ełk
Czwartek, 28 września 2023 roku, imieniny: Libuszy, Wacławy, Wacława
Szkoły Celne w Ełku

Co jeszcze zostało? - środki unijne na rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej

drukujwiększa czcionkamniejsza czcionka Opublikowano dnia 2015-02-16
Spotkanie informacyjne

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Ełku zaprasza wszystkich zainteresowanych, w szczególności osoby bezrobotne planujące założyć własną firmę oraz przedsiębiorców na bezpłatne spotkanie informacyjne nt.: „Co jeszcze zostało? - środki unijne na rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej”.

UWAGA!
Podczas spotkania informacyjnego będą prezentowane tylko ogólne informacje na temat przykładowych typów/rodzajów przedsięwzięć planowanych do objęcia wsparciem w ramach nowych programów operacyjnych. Nie będą prezentowane konkretne informacje na temat możliwości otrzymania dofinansowania, ani terminy przyjmowania wniosków o dofinansowanie.


Spotkanie odbędzie się w terminie 03.03.2015 r. w Centrum Edukacji Ekologicznej w Ełku, przy ul. Parkowej 12 w godz. 10.00 - 13.00.

Sala w której odbędzie się spotkanie jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo w przypadku specjalnych potrzeb wynikających z niepełnosprawności prosimy o kontakt z pracownikami Punktu.


Dodatkowe informacje można uzyskać w Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich w Ełku. Tel. 87 7341109/10, email: lpielk@warmia.mazury.pl

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest:
1. dostarczenie formularza zgłoszeniowego osobiście do siedziby Punktu przy ul. Kajki 10 w Ełku lub przesłanie na adres mailowy: lpielk@warmia.mazury.pl do dnia 27 lutego 2015 r.
2. potwierdzenie mailowe przesłane przez organizatorów spotkania.


Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Ełku
Master Ełk
Koparko-ładowarka Ełk
Ełk
informatory
Pokoje do wynajęcia Ełk
Kebab Ełk
Pizza Ełk
Miasto Ełk
poznaj Ełk
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego