Ełk
Czwartek, 28 września 2023 roku, imieniny: Libuszy, Wacławy, Wacława
Szkoły Celne w Ełku

Prezydent Ełku - Menadżer Regionu

drukujwiększa czcionkamniejsza czcionka Opublikowano dnia 2015-04-16
Prezydent Ełku po raz kolejny został laureatem prestiżowego rankingu "Filary Polskiej Gospodarki". Tomasz Andrukiewicz zajął II miejsce w plebiscycie "Samorządowy Menadżer Regionu 2014" w województwie warmińsko – mazurskim. Laureatów nagrodzono 15 kwietnia w Warszawie.


Powiększ zdjęcie
"Filary Polskiej Gospodarki" to ranking przygotowany przez redakcję dziennika "Puls Biznesu" oraz firmę badawczą ARC Rynek i Opinia, którego celem jest m.in. wyróżnienie firm odgrywających istotną rolę w poszczególnych województwach i wpływających na rozwój regionów.

Podczas X już edycji rankingu tradycyjnie przeprowadzono plebiscyt "Samorządowy Menedżer Regionu", w którym tytuły przyznawano liderom wśród jednostek samorządu terytorialnego. Laureatów w każdym z województw wytypowali samorządowcy (nie można było głosować na samego siebie).

W tym roku prezydent Ełku Tomasz Andrukiewicz zajął 2 miejsce w rankingu "Samorządowy Menedżer Regionu 2014" w województwie warmińsko-mazurskim. Prezydent został doceniony za umiejętne zarządzanie finansami Ełku, skuteczne pozyskiwanie zewnętrznych funduszy, inwestowanie w ochronę środowiska i budowanie aktywności społecznej.

Wyróżnienie jest tym cenniejsze, że zostało przyznane przez przedstawicieli władz samorządowych z naszego województwa – prezydentów miast, burmistrzów, wójtów oraz starostowie powiatów. Prezydent Ełku został uznany za jednego z liderów w województwie i wzór do naśladowania dla samorządowców z regionu.

Część laureatów uhonorowano po raz kolejny (prezydent Ełku jest wyróżniony już czwarty rok z rzędu) co potwierdza, że doceniano też konsekwencję oraz właściwy wybór kierunku rozwoju zarządzanych samorządów.

Uroczysta gala finałowa X edycji rankingu "Filary Polskiej Gospodarki 2014" odbyła się 15 kwietnia 2015 r. w Airport Hotel Okęcie w Warszawie.
iS (UM Ełk)
Master Ełk
Koparko-ładowarka Ełk
Ełk
informatory
Pokoje do wynajęcia Ełk
Kebab Ełk
Pizza Ełk
Miasto Ełk
poznaj Ełk
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego