Ełk
Wtorek, 30 maja 2023 roku, imieniny: Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama
Szkoły Celne w Ełku

Złodziejska para zatrzymana

drukujwiększa czcionkamniejsza czcionka Opublikowano dnia 2015-05-03
Policjanci zatrzymali 20-letniego mieszkańca Ełku i jego 17-letnią dziewczynę, którzy włamywali się do piwnic na terenie miasta. Ponadto mężczyzna przez uchylone okno mieszkania w centrum Ełku ukradł damską torebkę pozostawioną na parapecie.

Pod koniec kwietnia policjanci otrzymali zgłoszenie od mieszkanki Ełku, że z jej mieszkania w centrum miasta nieznany sprawca ukradł torebkę, w której były dokumenty, karty bankomatowe i drobne pieniądze. Skradzionymi kartami bankomatowymi złodziej zapłacił za zakupy w kilku sklepach. Policjanci pracujący nad sprawą ustalili, że kradzieży tej dokonał 20-letni mieszkaniec Ełku.

Ponadto śledczy ustalili, że mężczyzna wspólnie ze swoją 17-letnią dziewczyną włamał się do dwóch piwnic na terenie Ełku. Ich łupem padły dwa rowery, odzież sportowa oraz elektronarzędzia. Policjanci odzyskali rowery i znaczną część innych skradzionych przedmiotów. Sprawcy już usłyszeli zarzuty. Prokurator zastosował wobec nich dozór policyjny. Teraz grozi im kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.
iS (KPP)
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego