Ełk
Środa, 31 maja 2023 roku, imieniny: Anieli, Feliksa, Kamili
Szkoły Celne w Ełku

Piknik KUBAński

drukujwiększa czcionkamniejsza czcionka Opublikowano dnia 2015-05-29
W niedzielę w Parku Solidarności odbędzie się charytatywny Piknik KUBAński, z którego całkowity dochód zostanie przeznaczony na zakup protez rąk dla Jakuba Bieńko.

W październiku 2014 r. 23-letni Kuba uległ wypadkowi, w wyniku którego lekarze musieli amputować mu obie ręce powyżej łokci.
Początkowo stan Kuby był bardzo ciężki. Dziś rany po amputacjach są prawie zagojone i można już myśleć o rehabilitacji i protezach. Marzenie Kuby to powrót do normalnego i samodzielnego życia ...


Pomóżmy Kubie spełnić to marzenie! - Piknik odbędzie się w Parku Solidarności 31 maja 2015 r. w godzinach 12.00 - 20.00. W programie przewidziano wiele atrakcji dla dzieci, kawiarenkę z domowymi wypiekami, kiermasz rękodzieła i taniej książki. Odbędzie się także koncert podczas którego zagrają: Piotr Karpienia, Freakin Rudeboys, Gospel Bez Granic, 48h, Dzisiaj Oni.

Organizatorem wydarzenia jest Kościół Chrześcijan Baptystów we współpracy z Urzędem Miasta Ełku, Urzędami Gminy w Kalinowie i Ełku oraz wolontariuszami.


iS
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego