Ełk
Środa, 1 grudnia 2021 roku, imieniny: Blanki, Edmunda, Eligiusza
Szkoły Celne w Ełku

Adelfi Ełk: zostań członkiem Komisji Konkursowej

drukujwiększa czcionkamniejsza czcionka Opublikowano dnia 2015-06-01
Oceń miejskie inicjatywy, zostań członkiem Komisji Konkursowej.

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz mieszkańców Ełku do zgłaszania się na członków Komisji Konkursowej w ramach Miejskiego Programu Regrantingowego "Ełk, Tu działam" realizowanego przez Stowarzyszenie Adelfi. Zadaniem Komisji będzie ocena pomysłów nadesłanych przez grupy nieformalne oraz organizacje, chcące realizować rozmaite inicjatywy skierowane do mieszkańców Ełku.

Każdy z członków Komisji Konkursowej otrzyma w terminie do 17 czerwca oferty złożone w ramach regrantingu, w zależności od ich liczby będzie miał od 10 do 20 dni kalendarzowych na ich ocenę i dostarczenie kart oceny merytorycznej do biura Ełkciego Centrum Obywatelskiego Stacja. Członkowie Komisji nie mogą być powiązani z organizacjami lub grupami składającymi wnioski.

Na zgłoszenia czekamy do 14 czerwca. Pomóż wybrać najciekawsze pomysły, współdecyduj o tym, co zadzieje się w mieście!

Szczegółowy regulamin działań Komisji dostępny jest na stronie www.adelfi.pl w zakładce Regranting 2015. W razie pytań czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu z Małgorzatą Zając, tel. 87/737 74 82, stacja@adelfi.pl, ul. Małeckich 3/1.
Stowarzyszenie Adelfi
Copyright © 2005-2021 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego