Ełk
Czwartek, 28 września 2023 roku, imieniny: Libuszy, Wacławy, Wacława
Szkoły Celne w Ełku

Chochla Prezydenta dla Fregaty

drukujwiększa czcionkamniejsza czcionka Opublikowano dnia 2015-06-14
Restauratorzy z Ełku po raz dziesiąty walczyli o Chochlę Prezydenta Miasta. W kulinarne szranki stanęło jedynie 6 restauracji. Chochlę Prezydenta Ełku zdobyła restauracja Fregata.


Powiększ zdjęcie
Konkurs odbył się dziś po południu na Placu Jana Pawła II. W tym roku zadaniem restauratorów było przygotowanie dania kuchni wegetariańskiej, w ramach rywalizacji "Zielono na talerzu".

W Konkursie udział wzięli: Restauracja i Pub Dos Patos, Restauracja Szuszi, Restauracja Fregata, Restauracja Między Wierszami, Naleśnikarnia Fenix oraz Steak-o-Land. Zwyciężyła, a tym samym symboliczną Chochlę Prezydenta oraz czek o wartości 3 000zł otrzymała Restauracja Fregata za danie „Warzywne wariacje”.

W kategorii osób prywatnych w konkursie "Ciasto z warzywami" udział wzięło 10 osób. GRAND PRIX i tym samym czek o wartości 400 zł otrzymała Agnieszka Malinowska za "Leśny mech" - wypiek przygotowany na bazie szpinaku. Pierwsze miejsce zdobyła Katarzyna Osewska (nagroda - robot kuchenny Moulinex) za "Ciasto marchewkowe", drugie miejsce - Monika Myszczyńska (nagroda - czek o wartości 200 zł) za "Ciasto czekoladowe z burakami".
iS
Master Ełk
Koparko-ładowarka Ełk
Ełk
informatory
Pokoje do wynajęcia Ełk
Kebab Ełk
Pizza Ełk
Miasto Ełk
poznaj Ełk
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego