Ełk
Czwartek, 28 września 2023 roku, imieniny: Libuszy, Wacławy, Wacława
Szkoły Celne w Ełku

Ratownicy szukali wędkarza

drukujwiększa czcionkamniejsza czcionka Opublikowano dnia 2015-06-21
Policjanci zostali zaalarmowani, że na Jeziorze Dybowskim wywróciła się łódka, a wędkujący na niej mężczyzna prawdopodobnie wpadł do wody. Natychmiast rozpoczęto poszukiwania.

Dziś po godzinie 8 oficer dyżurny ełckiej policji otrzymał zgłoszenie, że na Jeziorze Dybowskim w gminie Prostki pływa łódź do góry dnem, a wokół niej sprzęt wędkarski. Na wskazane miejsce pojechali strażacy ze sprzętem wodnym oraz patrol policji.

Policjanci ustalili, że zakotwiczona łódź pływała około 90 m od brzegu. Właścicielem łódki okazał się mężczyzna, którego zauważyli strażacy, gdy szedł zmoczony po jezdni w pobliżu jeziora.

54-latek powiedział, że przyjechał z rodziną nad jezioro odpocząć w pobliskich domkach letniskowych. Około godziny 5 wybrał się sam na ryby. W trakcie wędkowania stanął na łódce, ona przewróciła się do góry dnem, a mężczyzna wpadł do wody. Na szczęście wędkarzowi udało się pokonać kilkaset metrów w wodzie i dopłynąć samodzielnie do brzegu. Mężczyzna czuł się dobrze i nic mu nie dolegało. Policjanci odwieźli go do rodziny.
iS (KWP)
Master Ełk
Koparko-ładowarka Ełk
Ełk
informatory
Pokoje do wynajęcia Ełk
Kebab Ełk
Pizza Ełk
Miasto Ełk
poznaj Ełk
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego