Ełk
Czwartek, 28 września 2023 roku, imieniny: Libuszy, Wacławy, Wacława
Szkoły Celne w Ełku

Ełccy policjanci wśród najlepszych w kraju

drukujwiększa czcionkamniejsza czcionka Opublikowano dnia 2015-06-26
Najlepszy w Polsce policjant operacyjno-rozpoznawczy pracuje w Ełku, to podkom. Kamil Karaś.


Fot. KWP Olsztyn
Wczoraj w Pilskiej Szkole Policji odbyła się ceremonia rozdania nagród i wyróżnień laureatom Ogólnopolskiego Konkursu „Policjant Służby Kryminalnej Roku 2015”. W finale konkursu wyłonieni zostali: najlepszy policjant dochodzeniowo-śledczy, najlepszy policjant operacyjno-rozpoznawczy, najlepszy technik kryminalistyczny, najlepszy policjant sprawujący nadzór nad pracą dochodzeniowo-śledczą. W każdej z wymienionych kategorii policjanci wyróżnieni zostali indywidualnie, zajmując trzy kolejne miejsca na podium.

Zwycięzcą w kategorii najlepszy policjant operacyjno-rozpoznawczy został podkom. Kamil Karaś, który pokonał 16 funkcjonariuszy i zdobył tytuł mistrza pracy operacyjno - rozpoznawczej. W policji podkomisarz służy od 14 lat, obecnie pracuje jako specjalista Zespołu Operacyjno-Rozpoznawczego.

Najlepszą drużyną służby kryminalnej polskiej Policji roku 2015 została reprezentacja Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. Warmińsko-mazurski garnizon policji reprezentowała drużyna złożona z funkcjonariuszy Komend Powiatowych Policji w Ełku i Elblągu:
• kom. Marzena Zacharska (KPP Ełk)
• mł. asp. Tomasz Onoszko (KPP Ełk)
• podkom. Kamil Karaś (KPP Ełk)
• podkom. Tomasz Klucznik (KMP Elbląg)

Kom. Marzena Zacharska policjantką jest od 9 lat, w chwili obecnej pracuje w Wydziale Dochodzenio-Śledczym, natomiast st. asp. Tomasz Onoszko jest technikiem kryminalistyki, służbę w policji pełni już 16 lat.

Reprezentujący Komendę Miejską Policji w Elblągu podkom. Tomasz Klucznik w policji służy od 12 lat i od początku związany jest z pionem dochodzeniowo-śledczym. Jest także instruktorem strzelectwa.
iS (KWP)
Master Ełk
Koparko-ładowarka Ełk
Ełk
informatory
Pokoje do wynajęcia Ełk
Kebab Ełk
Pizza Ełk
Miasto Ełk
poznaj Ełk
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego