Ełk
Środa, 31 maja 2023 roku, imieniny: Anieli, Feliksa, Kamili
Szkoły Celne w Ełku

Adelfi Ełk: Głosuj na najciekawsze pomysły!

drukujwiększa czcionkamniejsza czcionka Opublikowano dnia 2015-07-01
Chcesz mieć wpływ na to, co w najbliższym czasie zadzieje się w Ełku? Jesteś ciekawa/y jakie pomysły mają miejskie grupy nieformalne i organizacje pozarządowe? Zagłosuj online na projekty wydarzeń, które najbardziej Ci się spodobają i miej swój wkład w rozwój społecznej aktywności w Ełku. Głosowanie potrwa do 8 lipca. Pomóż nam wybrać najlepsze pomysły, współdecyduj o tym, co w najbliższym czasie będzie się działo w Twoim mieście.

W ramach tegorocznego Miejskiego Programu Regrantingowego "Ełk, Tu działam" wpłynęło 18 wniosków, z czego aż 8 inicjatyw to pomysły grup nieformalnych, czyli niezrzeszonych nigdzie mieszkańców, którzy postanowili działać i realizować pomysły odpowiadające na lokalne potrzeby, którzy są gotowi na wzięcie spraw miejskich społeczności w swoje ręce i nie boją się wyzwań. Projekty są bardzo różne - od sportu przez historię i politykę społeczną po kulturę. Muzyka, taniec, fotografia to jedne z wielu pasji, które mieszkańcy Ełku, dzięki projektom (jeśli oczywiście zwyciężą i otrzymają dofinansowanie) będą mieli okazję rozwijać.

Dzięki głosowaniu online możecie wesprzeć najciekawsze inicjatywy, wybrać te projekty, które Waszym zdaniem są najpotrzebniejsze, wziąć udział w zmienianiu naszego miasta na lepsze i bardziej przyjazne mieszkańcom. Głosy oddawać można na dowolną ilość projektów, ale tylko raz z jednego komputera.

Zapraszamy do zapoznania się z pomysłami ełczan, do przeczytania krótkich opisów projektów i oddania głosów na te najlepsze. Link do ankiety online: http://badania.adelfi.pl/index.php/386857/lang-pl

Regranting 2015 realizowany jest w ramach Ełckiego Centrum Obywatelskiego Stacja, finansowanego z budżetu Miasta Ełku. Operatorem konkursu jest Stowarzyszenie Adelfi.Stowarzyszenie Adelfi
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego