Ełk
Środa, 31 maja 2023 roku, imieniny: Anieli, Feliksa, Kamili
Szkoły Celne w Ełku

Pijany kierowca zostawił rannego i uciekł

drukujwiększa czcionkamniejsza czcionka Opublikowano dnia 2015-07-20
Golfem wjechał do rowu i uderzył w drzewo - uciekł z miejsca zdarzenia zostawiając w aucie rannego pasażera.

W poniedziałek tuż przed godziną 3 w nocy oficer dyżurny otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło na trasie Prostki – Długosze. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci i załoga pogotowia ratunkowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki VW Golf na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wpadł w poślizg - auto zjechało do rowu i uderzyło w drzewo.

Okazało się, że kierujący autem zbiegł z miejsca zdarzenia, zostawiając rannego pasażera w rozbitym samochodzie. Mężczyzna z urazem nogi oraz stłuczeniem klatki piersiowej i twarzoczaszki został przetransportowany do szpitala.

Policjanci ustalili kierującego autem, okazał się nim 33-letni mieszkaniec gminy Prostki. Policjanci odnaleźli mężczyznę w jego miejscu zamieszkania, gdzie po powrocie położył się spać. Dalszą część nocy 33-latek spędził w policyjnym areszcie. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie blisko 3 promile alkoholu. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem.
iS (KWP)
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego