Ełk
Środa, 31 maja 2023 roku, imieniny: Anieli, Feliksa, Kamili
Szkoły Celne w Ełku

Próbował połknąć woreczek z marihuaną

drukujwiększa czcionkamniejsza czcionka Opublikowano dnia 2015-08-17
Zatrzymany przez policjantów 23-latek z Ełku usiłował połknąć woreczek strunowy z marihuaną. Mężczyzna chciał w ten sposób uniknąć odpowiedzialności za posiadanie narkotyków.

Policjanci z olsztyńskiego oddziału prewencji pełniący wakacyjną służbę na terenie Ełku zatrzymali wczoraj mężczyznę, który posiadał przy sobie marihuanę. Podczas kontroli osobistej funkcjonariusze poprosili 23-latka o okazanie zawartości saszetki, którą miał przy sobie. Chwilę później policjanci zauważyli, jak mężczyzna wyciąga coś z torby, wkłada to sobie do ust i zaczyna przeżuwać. Policjanci zareagowali błyskawicznie i natychmiast polecili mu wyplucie tego pakunku. Okazało się, że mężczyzna próbował połknąć woreczek strunowy z suszem roślinnym. Policjantom przyznał, że to marihuana, dlatego chcąc uniknąć odpowiedzialności karnej, usiłował w ten sposób pozbyć się narkotyku.

Ponadto podczas przeszukania mieszkania mężczyzny policjanci znaleźli w szafie przyrządy służące do niedozwolonego wytwarzania środków odurzających. 23-latek usłyszał już zarzut, do którego się przyznał - zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu teraz kara do 2 lat pozbawienia wolności.
iS (KWP)
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego