Ełk
Środa, 31 maja 2023 roku, imieniny: Anieli, Feliksa, Kamili
Szkoły Celne w Ełku

Ełckie Śniadanie Obywatelskie - posmakuj inspiracji

drukujwiększa czcionkamniejsza czcionka Opublikowano dnia 2015-08-25
Pierwsze Śniadanie Obywatelskie w Parku 29 sierpnia w sobotę o godzinie 10.00 (Park Solidarności).

Ełckie Centrum Obywatelskie Stacja zaprasza wszystkich, którzy chcieliby spędzić trochę czasu z pozytywnie zakręconymi społecznikami, zjeść coś pysznego w dobrym towarzystwie, pogawędzić przy kawie i herbacie. Weźcie jakiś koc i swoje ulubione jedzenie, organizatorzy przygotują ciepłe napoje i gry planszowe. Mile widziani są wszyscy mieszkańcy Ełku, w tym działacze organizacji pozarządowych.

Wspólne posiłki to okazja do rozmowy, do dzielenia się swoimi myślami, planami, marzeniami, problemami, do nawiązywania relacji i budowania wspólnoty. To chwila na złapanie oddechu, na zatrzymanie się pośród codziennych obowiązków i zajęć. A może tak wyjść z takim posiłkiem, np. ze śniadaniem na trawę? Zaprosić sąsiadów, znajomych albo i całkiem obce osoby? Porozmawiać o mieście, o nas albo nawet o pogodzie? W innych miastach takie śniadania szybko przeszły do tradycji i stały się wyczekiwanymi przez mieszkańców wydarzeniami. Jak będzie w Ełku? Sprawdźmy!

Żeby wziąć udział w śniadaniu wystarczy zabrać ze sobą koc, leżak czy ręcznik plażowy i parę kanapek lub cokolwiek innego, co lubicie jeść na śniadanie i pojawić się w Parku Solidarności w sobotę 29 sierpnia o 10.00.

Na pewno będzie inspirująco, kreatywnie, wesoło i pysznie.

Organizatorem Śniadania w Parku jest Ełckie Centrum Obywatelskie Stacja prowadzone przez Stowarzyszenie Adelfi w ramach projektu współfinansowanego z budżetu Miasta Ełku oraz Powiatu Ełckiego.


Stowarzyszenie Adelfi
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego