Ełk
Środa, 31 maja 2023 roku, imieniny: Anieli, Feliksa, Kamili
Szkoły Celne w Ełku

Przez piwo wpadł z narkotykami

drukujwiększa czcionkamniejsza czcionka Opublikowano dnia 2015-09-14
36-latek zwrócił uwagę policjantów, gdy pił alkohol w miejscu publicznym. Na widok policjantów zaczął uciekać - został zatrzymany z narkotykami.

Mężczyzna zwrócił uwagę patrolu policyjnego, ponieważ idąc ulicą pił piwo. Kiedy zobaczył zatrzymujący się radiowóz, natychmiast zaczął uciekać. Policjanci pobiegli za nim i zatrzymali go po kilkunastu metrach. W trakcie kontroli osobistej policjanci znaleźli przy 36-letnim mężczyźnie woreczek strunowy z marihuaną i małą wagę elektroniczną. Funkcjonariusze będą sprawdzać, czy miała ona służyć do porcjowania nielegalnych substancji. Mężczyzna miał przy sobie blisko 100 gramów narkotyków, które zostały zabezpieczone do dalszych badań laboratoryjnych.

36-letni mieszkaniec Ełku został doprowadzony do ełckiej komendy i osadzony w policyjnym areszcie. Jeśli szczegółowe badania laboratoryjne potwierdzą wstępne wyniki, że zabezpieczony susz to narkotyki, mężczyzna usłyszy zarzut zagrożony karą do 3 lat pozbawienia wolności. Nie uniknie także kary za wykroczenie.
iS (KWP)
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego