Ełk
Wtorek, 30 maja 2023 roku, imieniny: Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama
Szkoły Celne w Ełku

Głodny włamywacz

drukujwiększa czcionkamniejsza czcionka Opublikowano dnia 2015-09-21
Włamał się do sklepu, zjadł chipsy, popił sokiem, zapalił papierosa. 16-letni mieszkaniec Ełku został zatrzymany na gorącym uczynku.

Minionej nocy około godziny 3 oficer dyżurny ełckiej komendy został poinformowany przez osobę postronną, że w centrum miasta młody chłopak wybił szybę w sklepie spożywczym i wszedł do środka.

Przybyli we wskazane miejsce policjanci zauważyli młodego mężczyznę próbującego wydostać się ze sklepu przez wybitą szybę. Chłopak na widok policjantów zawrócił i schował się pomiędzy sklepowymi półkami. Później, w trakcie oczekiwania na osobę, która mogła otworzyć sklep, wziął z półki chipsy i sok, które spożywał oraz palił papierosy, które również zabrał ze sklepowej półki. Chłopak zupełnie nie reagował na uwagi policjantów.

Wartość skradzionego towaru wyceniona została na około 17 zł. Sprawcą okazał się 16-letni mieszkaniec Ełku, który uciekł z młodzieżowego ośrodka wychowawczego i jest doskonale znany ełckim policjantom. Nastolatek trafił do Policyjnej Izby Dziecka w Olsztynie, za kradzież z włamaniem odpowie przed sądem rodzinnym i nieletnich.
iS (KWP)
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego