Ełk
Środa, 31 maja 2023 roku, imieniny: Anieli, Feliksa, Kamili
Szkoły Celne w Ełku

Pechowy złodziej

drukujwiększa czcionkamniejsza czcionka Opublikowano dnia 2015-10-22
Skradzione koła chciał sprzedać na aukcji internetowej - kupcem okazał się ich właściciel. Pechowego złodzieja zatrzymali ełccy policjanci.

Wczoraj do ełckich policjantów zgłosił się mężczyzna z informacją, że na portalu internetowym znalazł aukcję, na której oferowane są do sprzedaży cztery koła samochodowe, które jak twierdził były jego i zostały wcześniej skradzione z altanki na terenie ogródków działkowych.

Mężczyzna skontaktował się ze sprzedającymi i umówił się z nimi na spotkanie w sprawie zakupu kół. Gdy w umówionym miejscu obejrzał oferowane do sprzedaży koła i rozpoznał je jako swoje, do akcji wkroczyli policjanci. Podczas zaaranżowanej transakcji sprzedaży kół zatrzymali 36-letniego mieszkańca powiatu ełckiego i jego 19-letniego znajomego. 36-latek w rozmowie z policjantami przyznał się, że to on włamał się do altanki, ukradł stamtąd koła samochodowe i wystawił je na aukcji internetowej.

Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Policjanci wyjaśniają okoliczności sprawy, sprawdzają również czy zatrzymani mężczyźni mają związek z innymi włamaniami na terenach ogródków działkowych.
iS (KWP)
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego