Ełk
Środa, 31 maja 2023 roku, imieniny: Anieli, Feliksa, Kamili
Szkoły Celne w Ełku

Ełk wyróżniony za jakość

drukujwiększa czcionkamniejsza czcionka Opublikowano dnia 2015-10-26
Z okazji obchodów "XX Polskiego Dnia Jakości" Urząd Miasta Ełku otrzymał wyróżnienie za promowanie międzynarodowych standardów jakości.

Uroczystość wręczenia nagród i wyróżnień, przyznanych decyzją Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji S. A., odbyła się 22 października 2015 r. w Sali Marmurowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Urząd Miasta Ełku otrzymał statuetkę za promowanie międzynarodowych standardów jakości. Jest to wyróżnienie przyznane za całokształt wieloletnich działań w zakresie zarządzania systemem jakości nie tylko w urzędzie, ale również w całym mieście, co staje się gwarantem świadczenia najwyższej jakości usług w różnych dziedzinach i płaszczyznach.

Międzynarodowe standardy jakości od wielu lat są wdrażane w niemal każdym podejmowanym działaniu zarówno w Urzędzie Miasta Ełku, jak również w:
• miejskich spółkach komunalnych, m.in.: Przedsiębiorstwie Usług Komunalnych, Szpitalu "Pro – Medica", Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji, spółce "Administrator",
• ełckich instytucjach: Ełckim Centrum Kultury, Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji, Muzeum Historycznym, Miejskiej Bibliotece Publicznej,
• placówkach oświatowych.

XX Polski Dzień Jakości odbył się w ramach Europejskiego Tygodnia Jakości po hasłem "Jakość - Emocje – Inspiracje" (Quality – Emotion – Inspiratnion) oraz jubileuszu 20-lecia organizacji święta jakości w Polsce.
iS (UM Ełk)
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego