Ełk
Czwartek, 28 września 2023 roku, imieniny: Libuszy, Wacławy, Wacława
Szkoły Celne w Ełku

Przeklejała ceny - odpowie za oszustwo

drukujwiększa czcionkamniejsza czcionka Opublikowano dnia 2015-11-02
Policjanci zatrzymali 28-letnią mieszkankę Ełku, która usiłowała oszukać pracowników jednego z ełckich marketów. Kobieta przyklejała na wybrane przez siebie pełnowartościowe produkty naklejki z przeceną, które zrywała z innych towarów.

Do zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie. 28-latka została ujęta przez pracowników jednego z ełckich marketów na próbie oszustwa. Okazało się, że kobieta podczas robienia zakupów odklejała etykiety z przeceną i naklejała je na pełnowartościowe produkty. Żeby obniżka cen wyglądała wiarygodniej, uszkodziła opakowania produktów, które chciała taniej kupić. 28-latka próbowała zaoszczędzić kilka złotych, kupując taniej krem, pastę do zębów i bombonierkę. Próba oszustwa została jednak zauważona przy kasie. Pracownicy powiadomili o tym fakcie policję.

Policjanci przyjęli zawiadomienie o przestępstwie i wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Mimo, że ceny produktów nie były wysokie, kobieta odpowie za oszustwo, ponieważ usiłowała wprowadzić w błąd pracowników sklepu. Najwyższy wymiar kary za to przestępstwo wynosi 8 lat pozbawienia wolności.
iS (KPP Ełk)
Master Ełk
Koparko-ładowarka Ełk
Ełk
informatory
Pokoje do wynajęcia Ełk
Kebab Ełk
Pizza Ełk
Miasto Ełk
poznaj Ełk
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego