Ełk
Czwartek, 28 września 2023 roku, imieniny: Libuszy, Wacławy, Wacława
Szkoły Celne w Ełku

Ukradli znajomemu 60 tys. zł

drukujwiększa czcionkamniejsza czcionka Opublikowano dnia 2015-11-15
Ełccy policjanci zatrzymali czterech mężczyzn, którzy kilka dni temu w mieszkaniu swego znajomego włamali się do kasy pancernej i ukradli stamtąd około 60 tysięcy złotych.


Fot. KPP Ełk
W miniony czwartek do ełckich policjantów zgłosił się starszy mężczyzna i poinformował, że z jego mieszkania z kasy pancernej, do przechowywania broni myśliwskiej, zostały skradzione pieniądze w kwocie około 60.000 zł. Policjanci natychmiast podjęli czynności zmierzające do wyjaśnienia sprawy. Jeszcze tego samego dnia ustalili i zatrzymali czterech mężczyzn w wieku od 18 do 24 lat, którzy włamali się do "sejfu" i ukradli znajdującą się tam gotówkę.

Przez cały czas policjanci dążyli także do odzyskania skradzionych pieniędzy - w wyniku podjętych działań odnaleźli blisko 55.000 zł. Banknoty ukryte były w kilku różnych miejscach, m.in. w zabudowie filtra powietrza samochodu osobowego oraz zakopane w podłodze garażu pod zaparkowanym autem, a także ukryte w rowie na działce rolnej należącej do jednego ze sprawców.

Mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie, usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem - grożą im kary nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
iS (KPP)
Master Ełk
Koparko-ładowarka Ełk
Ełk
informatory
Pokoje do wynajęcia Ełk
Kebab Ełk
Pizza Ełk
Miasto Ełk
poznaj Ełk
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego