Ełk
Czwartek, 28 września 2023 roku, imieniny: Libuszy, Wacławy, Wacława
Szkoły Celne w Ełku

Fabryka Świętego Mikołaja

drukujwiększa czcionkamniejsza czcionka Opublikowano dnia 2015-11-24
6 grudnia 2015 r. (niedziela)
godz. 10:00-14:00

Ełckie Centrum Kultury
wstęp wolny


Zbliżają się imieniny świętego Mikołaja – na całym świecie dzieci będą wysyłały listy ze swoimi marzeniami i przygotowywały się do Świąt Bożego Narodzenia. 6 grudnia zaprasza również Ełckie Centrum Kultury. Tego dnia sala Zebra w magiczny sposób zamieni się w Fabrykę Świętego Mikołaja, w której wyczarować będzie można wspaniałe ozdoby choinkowe, „pokolorować” pachnące pierniki, spotkać bajkowych bohaterów i zobaczyć tańczące Fikusie.

Tradycyjnie Mikołaj przyjmie od najmłodszych prace plastyczne na konkurs „Mikołajowe obrazki”, a aktorzy Teatru 30 Minut wystawią „Bajkę o Smoku Obiboku”.

Bajka o Smoku Obiboku - godz. 13:00
- muzyczny spektakl nie tylko dla dzieci, której bohaterem jest SMOK. Zamiast ziać ogniem i zjadać niewinne królewny, SMOK wymyśla przeróżne zagadki i pracuje w ogródku. Ale dobry smok, który nie wadząc nikomu chce spokojnie żyć, nie przyczyni się do zamążpójścia Królewny, której rękę należy zdobyć pokonując Smoka w walce. Sprawy w swoje ręce bierze więc sprytna Królewna... a co z tego wyniknie, zobaczycie sami.
iS (ECK)
Master Ełk
Koparko-ładowarka Ełk
Ełk
informatory
Pokoje do wynajęcia Ełk
Kebab Ełk
Pizza Ełk
Miasto Ełk
poznaj Ełk
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego