infoSerwis Ełk - ełcki serwis informacyjny - wiadomości, wydarzenia, imprezy, ogłoszenia, firmy

Środa, 31 maja 2023 roku, imieniny: Anieli, Feliksa, Kamili

Do 4600 zł na realizację Waszych pomysłów!

Opublikowano dnia 2016-02-16
Wielkimi krokami zbliża się termin ogłoszenia kolejnej edycji regrantingu, dlatego też serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjno - szkoleniowe, na którym będzie można zapoznać się z tegorocznym regulaminem konkursu i dowiedzieć się jak poprawnie wypełnić wniosek o dotację. Przypominamy, że dzięki regrantingowi organizacje i grupy mieszkańców mogą realizować swoje pomysły i aktywnie działać w mieście.

Miejski Program Regrantingowy "Ełk, Tu działam" realizowany jest przez Stowarzyszenie Adelfi już po raz czwarty. Program polega na finansowaniu działań organizacji pozarządowych i grup nieformalnych, które chcą wcielać w życie swoje inicjatywy, zaspokajać potrzeby różnych społeczności, odpowiadać na lokalne problemy, zmieniać przestrzeń miasta. Dzięki regrantingowi można realizować pomysły z bardzo różnych obszarów - kultury, sportu, bezpieczeństwa, nauki, itp. Można zorganizować warsztaty, koncert, zajęcia edukacyjne czy sportowe dla dzieci, grę miejską, a im ciekawsze i bardziej innowacyjne pomysły, tym lepiej. Co warto zmienić w Ełku? Co zrobić żeby było tu jeszcze lepiej i bardziej inspirująco? Zapraszamy do treningu kreatywności i zgłaszania swoich pomysłów w konkursie.

Wszystkich zainteresowanych dotacjami zapraszamy na spotkanie informacyjno - szkoleniowe 22 lutego (poniedziałek) o godzinie 17.00 do Ełckiego Centrum Obywatelskiego Stacja (ul. Małeckich 3/1). Na spotkaniu dowiecie się co, kiedy i za ile oraz otrzymacie podpowiedzi jak napisać dobry projekt. Odpowiemy także na Wasze pytania i wątpliwości.

Regranting 2016 (Miejski Program Regrantingowy "Ełk, Tu działam") realizowany jest w ramach Ełckiego Centrum Obywatelskiego Stacja finansowanego z budżetu Miasta Ełku. Operatorem konkursu jest Stowarzyszenie Adelfi.Stowarzyszenie Adelfi

Reklama