infoSerwis Ełk - ełcki serwis informacyjny - wiadomości, wydarzenia, imprezy, ogłoszenia, firmy

Wtorek, 3 października 2023 roku, imieniny: Bogumiła, Gerarda, Józefy

Ponad 3,5 kg marihuany nie trafi na rynek

Opublikowano dnia 2016-10-13
Kryminalni z Ełku zabezpieczyli ponad 3,5 kg marihuany o czarnorynkowej wartości ponad 100 tys. złotych. Narkotyki posiadał 22-letni mieszkaniec jednej z miejscowości w gminie Ełk.

Fot. KPP Ełk
Funkcjonariusze zajmujący się ujawnianiem i zwalczaniem przestępczości narkotykowej w wyniku pracy operacyjnej ustalili, że młody mieszkaniec gminy Ełk może posiadać środki odurzające. Do zatrzymania 22-latka doszło po tym, jak w jego mieszkaniu policjanci znaleźli w worku foliowym narkotyki.

Policjanci szczegółowo wyjaśniali okoliczności tej sprawy. Dalsze działania policjantów przyczyniły się do zabezpieczenia łącznie ponad 3,5 kg narkotyku. Przeprowadzone przez specjalistów badanie wskazało, że zabezpieczone substancje to marihuana. Czarnorynkowa wartość tych narkotyków ponad 100 tys. złotych.

22-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających - przyznał, że marihuana należała do niego. W świetle obowiązujących przepisów za ten czyn grozi kara nawet do 10 la pozbawienia wolności. Podejrzany został objęty dozorem policyjnym.
iS (KPP Ełk)

Reklama