infoSerwis Ełk - ełcki serwis informacyjny - wiadomości, wydarzenia, imprezy, ogłoszenia, firmy

Czwartek, 28 września 2023 roku, imieniny: Libuszy, Wacławy, Wacława

Kopał w samochody i budynki

Opublikowano dnia 2017-02-06
Ełccy policjanci zatrzymali 24-latka, który kopał w pojazdy i budynki mijane na swojej drodze. Mężczyzna uszkodził lusterko w pojeździe, zniszczył witrynę sklepową i drzwi wejściowe na klatkę schodową.

Wczoraj przed południem z oficerem dyżurnym skontaktował się mężczyzna i poprosił o interwencję. Okazało się, że był świadkiem, jak młody chłopak bez powodu uszkodził lusterko w przypadkowym samochodzie i uciekł. Policjanci ustalili, że ten sam człowiek agresywnie kopał w inne pojazdy i budynki mijane na swojej drodze.

Policjanci sprawdzili przyległy teren i patrolując pobliskie ulice dostrzegli w grupie młodych osób mężczyznę, który odpowiadał rysopisowi podanemu przez świadków. Na widok policjantów mężczyzna zaczął uciekać. Jego ucieczka nie trwała długo, po kilku minut został zatrzymany.

Okazało się, że zniszczył on także szybę witrynową w sklepie oraz uszkodził drzwi wejściowe na klatkę schodową w kamienicy. 24-latek nie potrafił wyjaśnić swojego zachowania. W chwili zatrzymania miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Policjanci ustalają wartość strat powstałych w wyniku działania mężczyzny.
ie (KPP Ełk)

Reklama