infoSerwis Ełk - ełcki serwis informacyjny - wiadomości, wydarzenia, imprezy, ogłoszenia, firmy

Czwartek, 28 września 2023 roku, imieniny: Libuszy, Wacławy, Wacława

Konkurs na najlepszą pracę dyplomową o Ełku

Opublikowano dnia 2017-02-17
Prezydent Miasta Ełku zaprasza studentów do wzięcia udziału w "Konkursie na najlepszą pracę dyplomową o tematyce związanej z Miastem Ełk".

Konkurs skierowany jest do absolwentów studiów magisterskich, inżynierskich, licencjackich, doktoranckich oraz słuchaczy studiów podyplomowych, piszących swoje prace na temat Ełku, w obszarze np. turystyki i rekreacji, polityki społecznej, administracji publicznej czy rozwoju przedsiębiorczości.

To już X edycja Konkursu. Pula Nagród na ten rok wynosi 15 000 zł. Prace należy składać do 15 października 2017 r., w sekretariacie Urzędu Miasta Ełku.

Szczegółowych informacji udziela Wydział Promocji, Sportu i Kultury UM Ełku, tel. 87 7326198, e-mail: a.lewandowska@um.elk.pl


W roku 2016 na konkurs wpłynęło 16 prac: 9 prac magisterskich, 2 prace licencjackie, 4 prace inżynierskie i 1 praca podyplomowa. Tematyka prac była zróżnicowana, ale zawsze związana z miastem Ełk. Dotyczyły one m.in. takich dziedzin jak: architektura krajobrazu, urbanistyka, gospodarka przestrzenna i turystyczna, inżynieria środowiska, budownictwo, geodezja i kartografia.

Po zapoznaniu się z rekomendacją Kapituły konkursowej, Prezydent Miasta Ełku Tomasz Andrukiewicz przyznał 5 nagród i 2 wyróżnienia. Laureaci zeszłorocznej edycji - zobacz »
ie (UM Ełk)

Reklama