infoSerwis Ełk - ełcki serwis informacyjny - wiadomości, wydarzenia, imprezy, ogłoszenia, firmy

Poniedziałek, 16 lipca 2018 roku, imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli

VII Ełckie Targi Pracy kluczem do sukcesu!

Opublikowano dnia 2017-06-02
Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Ełku we współpracy z Punktem Informacji Europejskiej Europe Direct z Olecka, Wyższą Szkołą Finansów i Zarządzania w Białymstoku Filią w Ełku, Powiatowym Centrum Pomocy Psychologiczno- Pedagogicznej w Ełku, Powiatowym Urzędem Pracy w Ełku, Stanowiskiem Zamiejscowym w Ełku Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Olsztynie zapraszają młodzież uczącą się, poszukującą pracy, bezrobotną na VII Ełckie Targi Pracy kluczem do sukcesu!

Targi odbędą się w dniu 7 czerwca 2017r. w godz.: 10:00-13:00 w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Białymstoku Filii w Ełku.

Patronat honorowy nad Targami objął Wojewoda Warmińsko-Mazurski, Prezydent Miasta Ełku, oraz Starosta Powiatu Ełckiego.

VII Ełckie Targi Pracy kluczem do sukcesu! to świetna okazja do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy na lokalnym i zagranicznym rynku pracy. Możliwość kontaktu z pracodawcą, zapoznania się ze specyfiką pracy na danym stanowisku. Pracodawcy mają możliwość prezentacji firmy wśród zainteresowanej młodzieży poszukującej zatrudnienia, miejsca praktyk, stażu czy aktywności wolontariackiej. Z myślą o młodzieży zorganizujemy również konkurs wiedzy na temat Unii Europejskiej w dniu 5 czerwca br., rozstrzygnięcie konkursu zaplanowaliśmy podczas targów pracy. Warsztaty na temat „Mojej pierwszej pracy” poprowadzą specjaliści z Okręgowego Inspektoratu Pracy w Ełku. W programie wiele atrakcji, m.in. debata „Od czego zacząć? Studia vs, własna firma”, spotkanie z osobami przedsiębiorczymi pod nazwą „Im się udało”, kurs pomocy przedmedycznej oraz konsultacje indywidualne ze specjalistami rynku pracy (doradcy EURES, pośrednicy pracy, doradcy zawodowi, specjaliści PIP). Wszystkie zaplanowane atrakcje Targów Pracy pozwolą na dokładne poznanie rynku pracy, szans i przeszkód jakie w sobie kryje.

Beata Warsiewicz – pośrednik pracy MCK OHP w Ełku

Reklama