infoSerwis Ełk - ełcki serwis informacyjny - wiadomości, wydarzenia, imprezy, ogłoszenia, firmy

Wtorek, 3 października 2023 roku, imieniny: Bogumiła, Gerarda, Józefy

Poszukiwany listem gończym sprawca śmiertelnego wypadku zatrzymany

Opublikowano dnia 2017-07-06
Policjanci zatrzymali 37-letniego mieszkańca Ełku, który był poszukiwany listem gończym w celu odbycia kary 8 lat pozbawienia wolności, za spowodowanie wypadku drogowego w stanie nietrzeźwości, w którym śmierć poniósł kierowca innego pojazdu.

Fot. KPP Ełk
Policjanci z Ełku przy współpracy z funkcjonariuszami Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie zatrzymali poszukiwanego listem gończym 37-letniego mieszkańca Ełku, który uchylał się od odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna wcześniej został skazany przez sąd na karę 8 lat pozbawienia wolności za spowodowanie wypadku drogowego pod wpływem alkoholu, w którym śmierć poniósł kierowca innego samochodu osobowego.

Jak ustalili policjanci, poszukiwany opuścił miejsce zamieszkania i ukrywał się przed organami ścigania.

Policjanci realizujący czynności zmierzające do zatrzymania mężczyzny, ustalili adres, pod którym może ukrywać się poszukiwany. Kiedy zapukali do drzwi jego mieszkania, 37-latek wyskoczył przez balkon. Nie spodziewał się jednak, że tam też czekają na niego policjanci. Po kilkusetmetrowej ucieczce został przez nich zatrzymany. Mężczyzna już został przewieziony do aresztu śledczego celem odbycia kary pozbawienia wolności.
ie (KPP Ełk)

Reklama