infoSerwis Ełk - ełcki serwis informacyjny - wiadomości, wydarzenia, imprezy, ogłoszenia, firmy

Niedziela, 24 września 2023 roku, imieniny: Dory, Gerarda, Maryny

Uciekli z miejsca wypadku

Opublikowano dnia 2017-10-08
Po zderzeniu BMW z Fordem, kierowca BMW i jego pasażer uciekli z miejsca wypadku, pozostawiając zakleszczoną w pojeździe kierującą Fordem.

Fot. KWP Olsztyn
Do wypadku doszło na trasie Ełk - Wiśniowo Ełckie wczoraj około godziny 23. Policjanci ustalili, że podczas wymijania się dwóch pojazdów doszło do zderzenia lewymi bokami. W wyniku tego kierująca fordem zjechała na lewą stronę drogi, gdzie uderzyła pojazdem w drzewo i wpadła do rowu. Drugi pojazd – BMW też zjechał na lewe pobocze i uderzył czołowo w drzewo.

Kierowca i pasażer BMW oddalili się z miejsca zdarzenia przed przyjazdem służb, nie udzielając pomocy poszkodowanej. Kobieta była zakleszczona w samochodzie. Strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu, żeby uwolnić ją z auta. 21-latka trafiła do szpitala z obrażeniami głowy i obojczyka.

Policjanci w ciągu godziny ustalili, kto podróżował pojazdem BMW. 36-letni kierowca i 26-letni pasażer zostali zatrzymani w mieszkaniu. Obaj mężczyźni byli pod wpływem alkoholu. Kierowca odmówił poddania się badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, dlatego została mu pobrana krew do dalszych badań.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne okoliczności wypadku. Pojazdy został zabezpieczone do dalszych czynności na policyjnym parkingu.
ie (KWP)

Reklama