infoSerwis Ełk - ełcki serwis informacyjny - wiadomości, wydarzenia, imprezy, ogłoszenia, firmy

Sobota, 17 listopada 2018 roku, imieniny: Grzegorza, Salomei, Walerii

Czołowe zderzenie na trasie Ełk - Nowa Wieś Ełcka

Opublikowano dnia 2017-12-01
Czołowe zderzenie dwóch samochodów osobowych na trasie Ełk - Nowa Wieś Ełcka. Kierujący seatem na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z renault.

Fot. KPP Ełk
Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 15. Bezpośrednim świadkiem zdarzenia był dzielnicowy, który w tym czasie wracał z rejonu służbowego. Na prostym odcinku drogi zauważył jadący z naprzeciwka wprost na niego pojazd. Policjant w ostatniej chwili uniknął zderzenia z tym seatem, ale samochód zderzył się czołowo z jadącym dalej renault. Policjant natychmiast udzielił pierwszej pomocy kierującej renault, która uskarżała się na złe samopoczucie. Zabezpieczył także miejsce zdarzenia, pomógł ugasić tlący się pojazd i powiadomił służby.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 53-letni kierowca seata przez chwilowy brak koncentracji i nieuwagę zjechał na przeciwległy pas ruchu, co doprowadziło do zderzenia z innym pojazdem. Oboje kierowcy byli trzeźwi. Policjanci zatrzymali kierowcy seata prawo jazdy. Poszkodowana 57-letnia kobieta trafiła do szpitala z ogólnymi potłuczeniami.

Wyjaśnianiem wszystkich okoliczności i przyczyn zdarzenia zajmują się ełccy policjanci.
ie (KPP Ełk)

Reklama