infoSerwis Ełk - ełcki serwis informacyjny - wiadomości, wydarzenia, imprezy, ogłoszenia, firmy

Wtorek, 26 marca 2019 roku, imieniny: Dory, Olgi, Teodora

Zderzenie trzech pojazdów

Opublikowano dnia 2018-03-02
Do groźnego zdarzenia drogowego doszło na trasie Ełk - Olecko. 46-latka kierująca mercedesem doprowadziła do zderzenia trzech samochodów. Policjanci zatrzymali kobiecie prawo jazdy.

Fot. KPP Ełk
Do zdarzenia doszło dziś na na drodze krajowej nr 65 między miejscowościami Przytuły i Gąski. Z ustaleń policjantów wynika, że 46-letnia kierująca osobowym mercedesem wyprzedzała pojazd ciężarowy przewożący butle gazowe. Manewru tego dokonała na łuku drogi, przekraczając linię podwójną ciągłą. W tym czasie z naprzeciwka nadjechał citroen berligo. Pojazdy zderzyły się lusterkami, doszło także do uszkodzenia ciężarowego mana. Później kierująca mercedesem wjechała do rowu uderzając w drzewo.

Pasażer mercedesa został przetransportowany do szpitala. Po badaniach okazało się, że 20-latek doznał jedynie ogólnych potłuczeń i nie wymaga hospitalizacji. Zdarzenie zostanie więc zakwalifikowane jako kolizja.

Policjanci za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowej zatrzymali kobiecie prawo jazdy. Za popełnione wykroczenie 46-latka odpowie przed sądem.
ie (KPP Ełk)

Reklama