infoSerwis Ełk - ełcki serwis informacyjny - wiadomości, wydarzenia, imprezy, ogłoszenia, firmy

Wtorek, 18 czerwca 2019 roku, imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli

VIII Ełckie Targi Pracy

Opublikowano dnia 2018-06-04
Fot. mat. orgazizatora
Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Ełku we współpracy z Wyższą Szkołą Finansów i Zarządzania w Białymstoku Filią w Ełku, Punktem Informacji Europejskiej Europe Direct z Olecka, Powiatowym Centrum Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej w Ełku, Powiatowym Urzędem Pracy w Ełku, Stanowiskiem Zamiejscowym w Ełku Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Olsztynie zapraszają młodzież uczącą się, poszukującą pracy, bezrobotną na VIII Ełckie Targi Pracy. Patronat honorowy nad Targami objął Wojewoda Warmińsko-Mazurski, Prezydent Miasta Ełku, oraz Starosta Powiatu Ełckiego.

Targi odbędą się w dniu 7 czerwca 2018r. w godz.: 10:00-13:00 w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Białymstoku Filii w Ełku.

VIII Ełckie Targi Pracy to świetna okazja do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy na lokalnym i zagranicznym rynku pracy, możliwość bezpośredniego kontaktu z pracodawcą oraz zapoznania się ze specyfiką pracy na danym stanowisku. Pracodawcy mają możliwość prezentacji firmy wśród zainteresowanej młodzieży poszukującej zatrudnienia, miejsca odbycia praktyk czy stażu zawodowego. Podczas tegorocznych targów odbędzie się również wykład gościnny Anety Zamojskiej pt. „Prosty sposób na skomplikowany cel – psychologia wyznaczania celów” oraz zajęcia warsztatowe z zakresu poradnictwa zawodowego i kurs pierwszej pomocy przedmedycznej. Jest to dobra okazja dla poszukującego pracy do zasięgnięcia opinii doradców zawodowych, doradców EURES, pośredników pracy Ochotniczych Hufców Pracy, Publicznych Służb Zatrudnienia oraz specjalistów Okręgowego Inspektoratu Pracy. Konsultacje takie umożliwiają osobom młodym, bezrobotnym zapoznanie się ze specyfiką lokalnego i zagranicznego rynku pracy oraz pozwolą im na łatwiejszy start na rynku pracy. Z myślą o młodzieży organizujemy również konkurs wiedzy na temat Unii Europejskiej z atrakcyjnymi nagrodami.

Beata Warsiewicz
pośrednik pracy MCK OHP w Ełku


Reklama