infoSerwis Ełk - ełcki serwis informacyjny - wiadomości, wydarzenia, imprezy, ogłoszenia, firmy

Wtorek, 26 września 2023 roku, imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji

Policja poszukuje świadków

Opublikowano dnia 2018-09-13
Ełccy policjanci poszukują świadków zdarzenia drogowego, do którego doszło 1 września 2018 roku na DK 65.

W dniu 1 września 2018 roku około godz. 21 oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Ełku został poinformowany o zdarzeniu drogowym z udziałem pieszego, na drodze krajowej nr 65. Pokrzywdzony, z obrażeniami ciała wskazującymi na potrącenie przez pojazd, trafił do szpitala.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że przejeżdżający przez miejscowość Oracze (gm. Ełk) kierowcy widzieli leżącego na jezdni 59-letniego mężczyznę. Był on ubrany w koszulkę z krótkim rękawem koloru szarego i spodnie dresowe koloru niebieskiego.

Mając na uwadze potrzebę wyjaśnienia okoliczności tego zdarzenia Komenda Powiatowa Policji w Ełku poszukuje świadków, m.in. osób, które widziały leżącego mężczyznę, dawały znaki o niebezpieczeństwie innym kierującym, zatrzymywały swój pojazd, udzielały pomocy leżącemu na jezdni mężczyźnie jak też osób mających wiedzę na temat okoliczności w jakich doszło do powstania obrażeń ciała.

Osoby które posiadają informację mogące przyczynić się do ustalenia okoliczności zdarzenia proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym postępowanie pod numerem telefonu: 87 621 82 65 lub 87 621 82 00, jak też o osobistą wizytę w Komendzie Powiatowej Policji w Ełku.
KPP Ełk (ie)

Reklama