infoSerwis Ełk - ełcki serwis informacyjny - wiadomości, wydarzenia, imprezy, ogłoszenia, firmy

Poniedziałek, 20 maja 2019 roku, imieniny: Bazylego, Bernardyna, Krystyny

Utrudnienia w ruchu na ulicy Suwalskiej

Opublikowano dnia 2018-10-09
W związku z budową restauracji McDonald’s w Ełku nastąpi przebudowa fragmentu ulic Suwalskiej i Rzemieślniczej - możliwe są utrudnienia w ruchu.

Fot. UM Ełk
Prace przy przebudowie odcinka ulicy Suwalskiej w zakresie wykonania lewoskrętu - wjazd na teren McDonald’sa od strony ronda - rozpoczną się 10 października i potrwają około 6 tygodni. Przebudowa dróg podzielona zostanie na etapy.

Etap I
Wykonanie poszerzenia jezdni na odcinku od ronda w kierunku stacji ORLEN
Wyłączony zostanie prawoskręt do stacji paliw. Na całym odcinku prowadzonych prac zostanie wprowadzone ograniczenie prędkości do 30 km/h.

Etap II
Przebudowa wyspy dzielącej prace na nitce wjazdowej do miasta od ronda w kierunku stacji ORLEN
Uruchomiony zostanie prawoskręt do stacji paliw. Pas wyjazdowy z miasta zostanie zawężony do 3 metrów. Na całym odcinku prowadzonych prac utrzymane zostanie ograniczenie prędkości do 30 km/h.

Etap III
Wykonanie zjazdu z ulicy Rzemieślniczej oraz wykonanie odcinka drogi ul. Rzemieślniczej i Bursztynowej
Ruch w ciągu ulicy Suwalskiej będzie przebiegał bez utrudnień. Wyjazd z ulicy Rzemieślniczej do ulicy Suwalskiej zostanie zamknięty. Odcinek ulicy Rzemieślniczej od wysokości budynku nr 10 do ulicy Suwalskiej zostanie wyłączony z ruchu (mieszkańcy będą mogli dojechać do swoich posesji). Dojazd do ulicy Rzemieślniczej i ul. Bursztynowej możliwy od ul. Przemysłowej.
ie (UM Ełk)

Reklama