infoSerwis Ełk - ełcki serwis informacyjny - wiadomości, wydarzenia, imprezy, ogłoszenia, firmy

Wtorek, 26 września 2023 roku, imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji

Ulica Suwalska zamknięta dla ruchu

Opublikowano dnia 2018-11-14
W związku z przebudową ulicy Suwalskiej przy nowo powstającej restauracji McDonald's, w dniach 16 - 17 listopada ulica Suwalska (na odcinku od ronda przy ul. Przemysłowej do stacji paliw przy rzece Ełk) będzie zamknięta dla ruchu pojazdów.

Fot. UM Ełk
W związku z koniecznością wyfrezowania starej i ułożenia nowej nawierzchni bitumicznej od piątku 16 listopada (godz. 17:00) do soboty 17 listopada (późne godziny wieczorne) zostanie zamknięta dla ruchu pojazdów ul. Suwalska w Ełku, na odcinku od ronda przy ul. Przemysłowej do stacji paliw przy rzece Ełk. Zakazem nie będą objęte autobusy komunikacji miejskiej, a ruch będzie kierowany przez uprawnionych sygnalistów.

Dojazd do Centrum Ełku z ulicy Przemysłowej i odwrotnie będzie możliwy poprzez skrzyżowania ulic mających połączenie z obwodnicą miasta.

Znaki drogowe o zmianach w organizacji ruchu pojawią się w okolicy skrzyżowania ul. Łukasiewicza z ul. Suwalską oraz na rondzie przy nowo budowanej restauracji. Kierowcy proszeni są o rozwagę oraz stosowanie się do znaków drogowych, zwłaszcza tych wprowadzonych na czas robót.
ie (UM Ełk)

Reklama