infoSerwis Ełk - ełcki serwis informacyjny - wiadomości, wydarzenia, imprezy, ogłoszenia, firmy

Wtorek, 23 lipca 2019 roku, imieniny: Sławy, Sławosza, Żelisławy

Uderzył w dwa auta i słup

Opublikowano dnia 2019-01-09
Do groźnego zdarzenia doszło w centrum Ełku. Kierujący Seatem gwałtownie skręcił w prawo i uderzył w dwa prawidłowo zaparkowane pojazdy, następnie po przejechaniu około 40 metrów zjechał na przeciwną stronę jezdni i uderzył w uliczną latarnię.

Fot. KPP Ełk
Do zdarzenia doszło wczoraj (08.01.2019r.) około godziny 11 na ulicy Fryderyka Chopina w Ełku. Z ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna kierujący osobowym seatem z niewyjaśnionych przyczyn gwałtownie skręcił w prawo i uderzył w dwa prawidłowo zaparkowane pojazdy. W wyniku uderzenia seat odbił się od aut, zjechał na przeciwległy pas jezdni i po przejechaniu około 40 metrów uderzył w uliczną latarnię. Na wydarzenie natychmiast zareagowali przechodnie, którzy otworzyli drzwi do pojazdu. Mężczyznę z auta wyciągnęli policjanci, ponieważ poszkodowany nie dawał oznak życia rozpoczęli masaż serca walcząc o przywrócenie funkcji życiowych 63-latka. Policjanci reanimowali mężczyznę do czasu przyjazdu załogi karetki pogotowia, która przejęła czynności ratownicze. Nieprzytomny mieszkaniec Ełku został przewieziony do szpitala.

Policjanci podejrzewają, że kierujący seatem mógł stracić przytomność już w czasie jazdy, co skutkowało brakiem kontroli nad kierowanym przez niego samochodem.
ie (KPP Ełk)

Reklama