infoSerwis Ełk - ełcki serwis informacyjny - wiadomości, wydarzenia, imprezy, ogłoszenia, firmy

Niedziela, 24 września 2023 roku, imieniny: Dory, Gerarda, Maryny

Trudne warunki na drogach powiatu ełckiego

Opublikowano dnia 2019-01-15
Intensywne opady śniegu, wiatr i zamiecie śnieżne sprawią, że po drogach jeździ się dziś bardzo trudno. Wiele dróg jest nieprzejezdnych. Warunki drogowe wymagają od kierowców większej ostrożności i wzmożonej koncentracji. Ełccy policjanci apelują o ostrożność.

Fot. KPP Ełk
Intensywne opady śniegu i towarzyszące zawieje i zamiecie śnieżne, a co za tym idzie bardzo słaba widoczność, powodują że po drogach jeździ się dziś bardzo trudno. Policjanci apelują o rozwagę i ostrożność za kierownicą, przypominają o dostosowaniu prędkości do panujących warunków.

Niestety, od rana doszło już do kilku zdarzeń drogowych.

Około godziny 8:20 policjanci zostali poinformowani, że na trasie K 65 między miejscowością Przytuły a Stradunami na jadący samochód marki Renault Trafic spadł konar drzewa. W wyniku tego kierujący stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do przydrożnego rowu. Na szczęście kierowca nie doznał żadnych obrażeń.

Chwilę później około godziny 9, na trasie Oracze -Starduny kierujący samochodem marki Polonez stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał do przydrożnego rowu, uderzając bokiem pojazdu w drzewo. Pasażerka z urazem głowy została przewieziona do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku. Wiadomo, że kierowca był trzeźwy.
ie (KPP Ełk)

Reklama