infoSerwis Ełk - ełcki serwis informacyjny - wiadomości, wydarzenia, imprezy, ogłoszenia, firmy

Środa, 27 września 2023 roku, imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego

Marszałek Województwa z wizytą w Ełku

Opublikowano dnia 2019-02-26
Gustaw Marek Brzezin Marszałek Województwa Warmińsko- Mazurskiego spotkał się dziś w Urzędzie Miasta Ełku z prezydentem Tomaszem Andrukiewiczem. Podczas wizyty rozmawiano m.in. o możliwościach pozyskania funduszy unijnych oraz wsparcia ełckich przedsiębiorców.

Fot. UM Ełk
W ełckim ratuszu odbyło się dziś spotkanie, w którym uczestniczył Marszałek Województwa Gustaw Marek Brzezin oraz prezydent Ełku Tomasz Andrukiewicz.

Do Ełku wraz z Marszałkiem przybyli również: Zygmunt Kiersz - Dyrektor Gabinetu Marszałka, Zbigniew Cieciuch - Dyrektor Departamentu Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie oraz Zbigniew Ciechomski - Prezes Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie.

Spotkanie było m.in. okazją do omówienia dalszych możliwości wsparcia ełckich przedsiębiorców oraz pozyskania funduszy ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko – Mazurskiego.

Gustaw Marek Brzezin podziękował prezydentowi Ełku za dotychczasową bardzo dobrą współpracę, a także wymianę informacji i doświadczeń. Marszałek pochwalił Ełk za dobre wykorzystanie środków unijnych, co jak zauważył od lat wpływa na rozwój miasta.

Po zakończeniu spotkania w ratuszu goście z Olsztyna udali się wraz z prezydentem Tomaszem Andrukiewiczem do Parku Naukowo - Technologicznego w Ełku, gdzie będą uczestniczyć w Noworocznym Forum Biznesu i Przedsiębiorczości.
UM Ełk

Reklama